Rama përballet me surprizën e papritur në sallën e Kuvendit

0
104
Gjigandi

Kryeministri Edi Rama shkoi sot në Kuvend dhe u ul në vendin e tij përkrah ministres Spiropali, por u perball me nje surprize. Në tavolinën e tij kishte një palë syze me ngjyrë jeshile. Rama i ka marre syzat dhe duke i mbajtur ne dore duket se ia tregon njërit prej deputetëve të pranishëm në sallë.

Lexo edhe:  Nxori videon nga atentati i prokurorit Ndoji, Halit Valteri mbërrin në SPAK

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu