Parashikimi i motit per diten e sotme

0
Gjigandi

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare përgjatë Ultësirës perëndimore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5- 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore  10/21°C
Zonat e ulëta 13/27°C
Zonat bregdetare  17/26°C
The post Parashikimi i motit per diten e sotme appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu