23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Parashikimi

Etiketim: parashikimi

Rrebeshet e shiut shkaktojnë dëme në disa qytete, parashikimi i meteorologëve...

0
Mjaftuan disa minuta reshje intensive në Tiranë dhe në shumë qytete të tjera të vendit që uji të vërshonte dhe të merrte para ç'të...

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme në Kosovë

0
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se në pesë ditët e ardhshme vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me...

I nxehti afrikan “do të pushtojë” Shqipërinë, ky është parashikimi i...

0
I nxehti afrikan duket se "do të pushtojë" territorin e Shqipërisë për disa ditë, duke sjellë temperatura të larta të cilat mund të sjellin...

Parashikimi i motit për këtë të enjte

0
Ditët e para të qershorit pritet të jenë me mot më të nxehtë dhe më shumë diell.Sipas Prishtina Weather, e enjte e 2 qershorit...

Parashikimi i motit për datën 31 maj 2022

0
Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura në të gjithë territorin.Që në orët e para të 24 orëshit, parashikohen reshje shiu të herëpashershme...

Ndryshon moti, parashikimi për fundjavën

0
Fundjava sjell përkeqësim të motit me shtrëngata shiu dhe rënie të temperaturës ditën e diel.Sipas Prishtina Weather ditën e shtunë do të ketë më...

Parashikimi i motit për datën 25 maj 2022

0
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonat malore dhe reshje të izoluara në formën e stuhive. Era do të jetë...

Parashikimi i motit për datën 24 maj 2022

0
Moti parashikohet i kthjellët, me zhvillime vranësirash në mesditë dhe pasdite në veri dheverilindje.Parashikohen reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar.Përkohësisht në formë...

Parashikimi i motit për ditët në vijim

0
Dita e parë e fundjavës na sjell mot mjaft të nxehtë dhe kryesisht me diell. Më pas nga dita e diel dhe të hënën...

Parashikimi i motit për datën 20 maj 2022

0
Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin gjatë pasdites në Shqipëri dominimin e kthjellimeve në zonat bregdetare dhe të ulëta.Ndërsa bë zonat malore do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS