OFL/ Kërkohet sekuestrimi i Hotel Vollgës, në pronësi të Emiljano Shullazit

0
1
Gjigandi

Operacioni i OFL-së vijon. Burime për Top Channel bëjnë me dije se SPAK ka bërë kërkesë në gjykatë për sekuestron e pronës së Emiliano Shullazit, Hotel Vollga në Durrës.

Sipas burimeve bëhet fjalë për 749.6 m2 truall dhe 1129.39 m2 ndërtesë.
Gjithashtu është kërkuar sekuestro edhe për për një makinë tip benz AMG 65 që është në pronësi të Shullazit.

Burimi: top-channel.tv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu