18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pronësi

Etiketim: pronësi

Projekti për zgjatimin e lumit ‘Lana’, Veliaj: Familjet do të marrin...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë i pranishëm këtë të martë në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Veliaj ka njoftuar se së shpejti...

OFL/ Kërkohet sekuestrimi i Hotel Vollgës, në pronësi të Emiljano Shullazit

0
Operacioni i OFL-së vijon. Burime për Top Channel bëjnë me dije se SPAK ka bërë kërkesë në gjykatë për sekuestron e pronës së Emiliano...

Digjen gjatë natës dy automjete, një prej tyre në pronësi të...

0
Dy automjete janë djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se bëhet fjalë për një automjet tip “Audi” dhe një Renault. Mësohet se makinat...

Facebook premton 200 milionë dollarë për bizneset dhe organizatat në pronësi...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Facebook, Mark Zuckerberg, ka bërë të ditur se javëve të fundit është angazhuar për të arritur drejtësi racore dhe barazi...

Si ka gënjyer Erion Veliaj për shtëpinë në pronësi të tij

0
Emisioni "Ju flet Moska" nga  Kastriot Myftaraj në Rtv Ora analizoi këtë të enjte deklarimin e pasurisë nga kryebashkiaku Erion Veliaj. "Ka disa shkresa, tekste...

Teatri në pronësi të bashkisë, Goci: Është një lojë ping-pongu mes...

0
Kalimi i truallit të Teatrit Kombëtar nga qeveria tek Bashkia e Tiranës ka shkaktuar shumë reagime nga aktivistë e qytetarë të cilët janë në...

FFM dorëzoi autoambulancat në pronësi të përhershme për Spitalin e qytetit...

0
Presidenti i FFM-së, Muamed Sejdini dhe nën-kryetari i federatës, Lazar Rakixhiev drejtorit të Klinkës për sëmundje kirurgjike, dr. Luben Arsenkov dhe drejtorit ekonomik, Nermin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS