Nusja u kap mat me të dashurin në krevat, banorët e Librazhdit: Kishin 3 javë që e përgjonin, do i djegin…

0
152
Gjigandi

Vazhdon të jetë dinamike ngjarja e Librazhdit, ku nusja u kap mat me të dashurin e saj.

Nëpërmjet një bisede telfonike, një banor i Librazhdit ka mohuar se plani për të kapur mat nusen e re 20-vjeçare me të dashurin e saj ishte organizuar që prej 3 javësh.

“Ajo me të gjitha të mirat mor burrë, a i pe shpijat në kat të dytë, edhe mobiliet me porosi jo në dyqan, lekë kishin sa të duash. Atyre nuk kanë çfarë t’ju bëjnë asnjë gjë, edhe ligjërisht nuk iu bëjnë gjë. Nuk donte jetë luksoze ajo, le të iki të punojë në Itali prostitutë. Ata kishim 3 javë që e përgjonin. Edhe nishanet që i kishin blerë, edhe varësen rrobat ia mbajtën, do i djegin dyshekun! Atij bravo i qoftë, se e hoqi, se më mbrapa do bëhej me fëmijë do merrte dhe shtëpinë”, mësohet të ketë thënë banori.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu