Nje baby Mama si e bukura Liza

0
8
Gjigandi

Familja e saj po shtohet, artistja bukuroshe Liza C. Holmberg është duke pritur të sjellë në jetë fëmijëne e dytë.

Shtatzania vetëm sa e ka zbukuruar këngëtaren suedeze që e njohin dhe në botën shqiptare.

Mësojmë se ditë më parë ajo ka festuar në traditën Bengali kur nëna është në muajin e 7-të.

E fundjavën e kaluar ajo organizoi Baby Shower ku sipas fotove ishte një mrekulli atmosfera.

Ndërsa nuri i Lizës duket si një baby mama në pritjen e ëmbël për herë të dytë.

Je ju sjellim disa foto nga kjo super atmosferë me pamje si nëpër ëndrra dhe Lizës i urojmë ta sjellë me jetë fëmijën e dytë.BS

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu