18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Baby

Etiketim: Baby

Nje baby Mama si e bukura Liza

Nje baby Mama si e bukura Liza

0
Familja e saj po shtohet, artistja bukuroshe Liza C. Holmberg është duke pritur të sjellë në jetë fëmijëne e dytë.Shtatzania vetëm sa e ka...

Baby G, Escobards dhe Grido publikojnë këngën “Kuq e Zi”, kushtuar...

0
Këngëtarja e njohur, që tashmë po fokusohet në zhanrin hip-hop, Baby G ka sjellë kohëve të fundit diçka të re. Ajo përmes rrjetit social ka...

Mozzik tregon kur do ta publikoj këngën e radhës me titull...

0
Reperi i njohur Mozzik, ka bërë të ditur për publikun se kënga e tij e re do të titullohet “Baby”. Kjo këngë ai ka thënë...

Për ditëlindje, Baby G ka një befasi për fansat

0
Baby G sjell dhuratën më të bukur me rastin e ditëlindjes së saj. Baby G pas një pauze të gjatë, po rikthehet me një projekt...

Cfare Ndodh Nese Pini SHUME Uje ? |Fakte Interesante

0
Cfare Ndodh Nese Pini SHUME Uje ? |Fakte Interesante

Don Xhoni sjell këngën e re “Baby”

0
  Reperi nga Drenica, Don Xhoni, ditën e sotme (e mërkurë) ka publikuar projektin e ri muzikor. “Baby” titullohet kënga e tij e re, të cilën...

Don Xhoni së shpejti lanson këngën “Baby Baby”

0
Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Xhoni, gjatë kohës së pandemisë coronavirus është kthyer në sensacion. Kjo për shkak të talentit dhe po ashtu interpretimit të...

Baby Gee del në rrjetë

0
Baby Gee është një nga këngëtaret e skenës që rrallë vjen me projekte muzikore. Për të së fundmi është folur që po vjen me projekt...

Baby G tërheq vëmendjen teksa vë në pah të pasmet në...

0
Këngëtarja shqiptare, Baby G, gjatë karrierës së saj ka eksperimentuar me zhanre të ndryshme muzikore. Fillimisht te publikun shqiptar ajo ishte prezantuar me zhanrin Pop&RnB,...

Baby G ndan pamje nga prapaskenat e klipit të ri

0
Baby G do të duket joshëse në videoklipin e ri. Baby G pritet që së shpejti të publikojë projektin e ri muzikor, të cilin do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS