Nesër rifillon mësimi – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Ministrja e Arsimit Besa Shahini informon se nesër rifillon mësimi.

“Aty ku ka patur plasaritje, janë mbyllur dje nga ekipet që punuan deri natën vonë. Dy shkolla vartëse nuk do të hapen nesër, por nxënësve u është siguruar transport për tek shkolla qendër. Shpresoj që nxënësit dhe prindërit pushuan dhe u qetësuan sot. Nesër të gjithë në mësim”  shkruan Shahini në një status në facebook.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu