Mori peng dhe abuzoi seksualisht me Ersida Dyrmishin, Gjykata lë në burg Marjus Musakun

0
50
Gjigandi

Gjykata e Durrësit ka caktuar këtë të premte masën e sigurisë ndaj shtetasit Marjus Musaku, i cili mbajti peng për 9-të ditë shtetasen Ersida Dyrmishi.

Mësohet se Musaku është lënë në burg, nën akuzën e veprave penale Heqja e paligjshme e lirisë”, “Shtrëngimi apo pengimi për të bashkëjetuar ose për të lidhur apo zgjidhur martesë” dhe “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

Kujtojmë se Ersida Dyrmishi, nënë e dy fëmijëve u mbajt peng nga i riu me forcë në një hotel si dhe krye marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu