14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Ersida

Etiketim: Ersida

Mori peng dhe abuzoi seksualisht me Ersida Dyrmishin, Gjykata lë në...

0
Gjykata e Durrësit ka caktuar këtë të premte masën e sigurisë ndaj shtetasit Marjus Musaku, i cili mbajti peng për 9-të ditë shtetasen Ersida...

Ishte zhdukur prej një jave/ Gjendet Ersida Dyrmishi, mbahej peng në...

0
Shtetësia Ersida Dyrmishi është gjetur në një banesë në Spitallë të Durrësit. Burime për median bëjnë me dije se Dyrmishi mbahej peng nga shtetasi Marius...

Ende asnjë gjurmë nga zhdukja e Ersida Dyrmishit, familjarët ofrojnë shpërblim...

0
Zhdukja e 30-vjeçares nga Durrësi, Ersida Dyrmishi vazhdon ende të mbetet një mister. Dyrmishi, nënë e dy vajzave në punonte në call-center, ku pas daljes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS