Ende asnjë gjurmë nga zhdukja e Ersida Dyrmishit, familjarët ofrojnë shpërblim për atë që e gjen

0
350
Gjigandi

Zhdukja e 30-vjeçares nga Durrësi, Ersida Dyrmishi vazhdon ende të mbetet një mister.
Dyrmishi, nënë e dy vajzave në punonte në call-center, ku pas daljes nga puna humbi edhe kontaktet me familjen e saj.

Burime për median bëjnë me dije se ende nuk ka asnjë gjurmë rreth saj, si dhe familjarët kanë vendosur që të japim shpërblim për këdo që jep informacion të saktë.

Kujtojmë se e reja është raportuar e zhdukur që prej datës 25 korrik, ora 08.00 e datës 25 korrik, ku mendohet se 30-vjeçarja mund ndodhet në Tiranë.

Në një njoftim të shpërndarë nga familjarët thuhet se ata që kanë informacion të njoftojnë në numrat celularë: 0692467605 dhe 069 2050608.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu