Këmbimi valutor për ditën e sotme, 25 janar 2023

0
Gjigandi

Në tregun e këmbimit valutor sot një euro blihet me 116.1 lekë dhe shitet me 116.7 lekë, duke treguar qëndrueshmeri.

Ndërkohë një dollar amerikan blihet me 106.4 lekë dhe shitet me 107.6 lekë, duke treguar dobësim.

Paundi britanik sot blihet me 130.8 lekë dhe shitet me 132.3 lekë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu