Gjendet i mbytur një person në Divjakë

0
30
Gjigandi

Një moshuar është gjetur pa shenja jete në Divjakë.

Dyshohet se shtetasi rreth të 70-tave të jetë mbytur në vendin  e quajtur “Kanali i Vaut”.

Mbi trupin e viktimës ende të paidentifikuar nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Gjatë paradites, në plazhin e Divjakës, në vendin e quajtur “Kanali i Vaut”, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, një shtetas rreth 70 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake e viktimës nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu