Maliq/ Zhduket një 26-vjeçar, babai alarmon policinë

0
25
Gjigandi

Një 26-vjeçar është zhdukur në Maliq.

Shtetasi me iniciale M. Ç., është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më prej ditë së djeshme.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 15.06.2022, në Komisariatin e Policisë Maliq, ka bërë kallëzim shtetasi N. Ç., 67 vjeç, banues në fshatin Kolanec, Maliq, i cili ka deklaruar se i është larguar nga banesa djali i tij, shtetasi M. Ç., 26 vjeç. Nga ana e Policisë po punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Korçë dhe Pogradec, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu