Ballina Etiketimet Alarmon

Etiketim: alarmon

Shtetasi çek me parashutë alarmon repartin ushtarak në Tiranë, fluturoi nga...

0
Historitë me turistë të huaj që dyshohen për spiunazh po kthehen sa në qesharake, aq dhe shqetësuese për autoritetet ligjzbatuese. Pak ditë më parë perimetri...

“Më ka humbur gruaja”/ Bashkëshorti ‘alarmon’ policët

0
Një 30-vjeçare është larguar nga banesa e nuk është kthyer më në Durrës. Bashkëshorti i saj, shtetasi me iniciale T.D., ka denoncuar zhdukjen e bashkëshortes...

Maliq/ Zhduket një 26-vjeçar, babai alarmon policinë

0
Një 26-vjeçar është zhdukur në Maliq. Shtetasi me iniciale M. Ç., është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më prej ditë së djeshme. Njoftimi i...

Belsh/ Iku nga banesa dhe braktisi fëmijën e saj të mitur,...

0
Një denoncim i pazakontë ka mbërritur në komisariatin e policisë së Cërrikut. Mësohet se një 66-vjeçar ka denoncuar zhdukjen e nuses së djalit, duke braktisur...

“Ka të shtëna me armë zjarri”- Telefonata anonime alarmon policinë

0
Policia e Vlorës ka marrë një telefonat, sipas të cilës në lagjen "Pavarësia" ka pasur të shtëna me armë zjarri.Një alarm i rrëmë nga...

​Protesta e qytetarëve, Rama: Më alarmon cenimi direkt i dinjitetit tonë...

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama kritikoi sot protestuesit që u vendosën para Kryeministrisë në ditën e gjashtë kundër ngritjes së çmimeve.Ai tha se e...

Salah alarmon Liverpoolin, e lë të hapur mundësinë e largimit

0
Mohamed Salah nuk është sigurt për sa i përket të ardhmes pas triumfit në Premierligë. Salah ka kontribuar me 19 gola për Liverpoolin këtë sezon,...

Koulibaly alarmon Man Cityn dhe Liverpoolin

0
Kalidou Koulibaly nuk premton se do të qëndrojë në Napoli. Manchester City dhe Liverpooli lidhen fuqishëm me Kalidou Koulibalyn, i cili të premten u ka...

Dortmund alarmon të gjithë, lejon largimin e Sanchos këtë verë

0
Jadon Sancho do të jetë i lirë të largohet nga Borussia Dortmund. Raportet në Gjermani bëjnë të ditur se skuadra gjermane është pajtuar të lejojë...

OKB alarmon se trashëgimitë audiovizuale në botë janë të rrezikuara

0
Dita Botërore e Trashëgimisë Audiovizuale shënohet çdo 27 tetor. Kjo datë u zgjodh nga UNESCO në vitin 2005 me qëllim ngritjen e vetëdijes për rëndësinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24