Legjenda e sportit të Kosovës: Na mbyti politika!

0
41
blank
Gjigandi

Duket se janë lodhur me politikë dhe ka shumë prej tyre që as emrin nuk duan ta dëgjojnë politikë.

Ndër ta që është mërzitur nga politika, është edhe legjenda e futbollit, ish portieri i gjeneratës së artë të viteve të 70-ta dhe të 80-ta, Esat Mehmeti, ku ka thumbuar me dy fjalë politikën. 

“Na mbyti politika!

Arsimin, rininë, kulturën e sportin, po ashtu shëndetësinë, ushtrinë, a politik, jo parti, jo interes…”, shkroi Mehmeti në profilin e tij në facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu