Largohen nga tryeza e OSBE-së përfaqësuesit e PD-së dhe PR-së – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Përfaqësuesi i PD-së Ivi Kaso pas fjalës në tryezën e OSBE-së dhe komunikimit dicka në vesh ambasadorit të OSBE-së u largua. Së bashku me të u largua edhe përfaqësuesi i Partisë Republikane, Arjan Madhi.

loading…

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu