LAJMI I FUNDIT/ Aksident në Shijak, vdes 40-vjeçari

0
71
blank
Gjigandi

Aksident me pasojë vdekjen në Shijak. Një person ka humbur jetën pasi dy automjete janë përplasur në zonën e Hardhishtës, pranë fshatit Gjepalaj. Viktimë ka mbetur një 40-vjeçar, drejtuesi i njërit nga mjetet, i identifikuar si Q.Tuda. Ndërsa shoferi tjetër ka mbetur i plagosur dhe mësohet se është transportuar në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu