Kokainë në mishin e pulës/ Gjykata lë në qeli administratorin dhe doganierin

0
25
Gjigandi

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg pa afat Arben Ferizin, administratorin e firmës “Goku”, ku brenda kontenierëve me mish të kësaj kompanie u gjet ditën e enjte 45,5 kilogramë kokainë.

Po ashtu Gjykata ka caktuar masën e arrestit edhe për Egert Vargun, me detyrë agjent doganor në Portin e Durrësit, i cili do të jetë i ndaluar për 18 ditë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu