Ballina Etiketimet Administratorin

Etiketim: administratorin

Kokaina në kontejnerë, Gjykata e Lartë lë në burg pronari dhe...

0
Është lënë në burg pronari dhe administratori e “Alba ekzotik fruit”, nga Gjykata e Lartë. U mësua se Eduart Dauti dhe Bajron Gumeni kërkonin një masë...

Kokainë në mishin e pulës/ Gjykata lë në qeli administratorin dhe...

0
Gjykata e Durrësit ka lënë në burg pa afat Arben Ferizin, administratorin e firmës “Goku”, ku brenda kontenierëve me mish të kësaj kompanie u...

Montuan në Prokurorinë e Elbasanit pajisje që s’funksiononin, kërkohet burg për...

0
Dy persona kanë rënë në pranga dhe dy të tjerë janë në kërkim në Elbasan, pasi kanë kryer mashtrim me punimet në prokurori. Policia dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24