Kokaina në kontejnerë, Gjykata e Lartë lë në burg pronari dhe administratori e “Alba ekzotik fruit”

0
Gjigandi

Është lënë në burg pronari dhe administratori e “Alba ekzotik fruit”, nga Gjykata e Lartë.

U mësua se Eduart Dauti dhe Bajron Gumeni kërkonin një masë më të butë sigurie, por Gjykata e Lartë ka lënë në fuqi vendimin e Apelit Durrës.

Ata akuzohen për trafik kokaine lidhur me sasitë e drogës që janë gjetur në konteinerët me banane që vinin për llogari të kompanisë “Alba ekzotik fruit” në portin e Durrësit, në 6 episode në sasi të ndryshme prej disa kg.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu