Kishte fshehur armën në një bidon vaji për makina, arrestohet një person në Portin e Durrësit

0
Gjigandi

Një person ka rënë në prangat e policisë, pasi po tentonte të kalonte një pistoletë të fshehur brenda një bidoni vaji për makina në Portin e Durrësit.

Burime për median bëjnë me dije se në në Port, dogana e kontrollit, skaneri i bagazheve ka identifikuar një pistoletë dhe më pas janë lajmëruar urgjent strukturat e policisë në Port Durrës.

Aksioni është kryer nga Dogana Durrës në bashkëpunim me Policinë e Shtetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu