32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Fshehur

Etiketim: fshehur

Sekuestrohet kokainë në portin e Durrësit, ishte fshehur në hambarin e...

0
Një sasi droge e llojit kokainë është sekuestruar mëngjesin e kësaj të marte në portin e Durrësit. Bëhet me dije se droga është gjendur...
Mbretëresha Elizabeth e kishte mbajtur të fshehur nga familja dhe anëtarët e qeverisë skeçin me J…

Mbretëresha Elizabeth e kishte mbajtur të fshehur nga familja dhe anëtarët...

0
Në një emision tëBBC-sëështë treguar se mbretëresha Elizabeth II e ka fshehur nga familja e saj skeçin me James Bondin, ndërsa një prej kushteve...

Kapet me emigrantë të paligjshëm të fshehur në kamion, arrestohet turku...

0
Policia Kufitare ka arrestuar një shtetas turk në pikën kufitare të Qafë Thanës në Pogradec pasi u kap duke hyrë në territorin e Shqipërisë...

Arrestohen tre shqiptarë në Greqi, njëri kishte fshehur kokainën në taksi

0
Tre shtetas shqiptarë dhe një grek janë arrestuar në Athinë nën akuzën e trafikut të kokainës.Sipas drejtorisë së antidrogës së Atikës, katër të arrestuarve...

Funksioni i fshehur i iPhone që nuk e dinit

0
TikTok erdhi për të na mësuar se iphone ka një buton sekret që mund ta bëjë jetën tonë pak më të lehtë. TikToker @ellyawesometech zbuloi një...

Lista të hapura pa prekur koalicionet, Bylykbashi zbardh prapaskenat: Gjiknuri përdridhej...

0
Ish-deputeti dhe përfaqësuesi i PD-së në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, thotë se hapja e listave është një risi e madhe për politikën shqiptare dhe...

Kishte fshehur një fishek dhe do ia dorëzonte familjarit në burg,...

0
Policia ka arrestuar një 57-vjeçar në Vlorë. I arrestuari, shtetasi V. K., 57 vjeç, banues në Vlorë, gjatë kontrollit të ushqimeve dhe rrobave pranë paraburgimit...

I fshehur prej kohësh në Londër, kapet anëtari i bandës së...

0
Një prej anëtarëve të bandës së Indrit Dokles është arrestuar nga autoritetet angleze në Londër. 51-vjeçari Vehap Biba është arrestuar pas llogarive të hapura me...

U kap me 18.500 euro në Rinas, ja ku i kishte...

0
Policia ka dhënë detaje për ndalimin e një gruaje në Rinas, të cilës iu gjetën 18 mijë e 500 euro të padeklaruara. 46-vjeçarja, Festime...

Gigi Hadid ende e mban të fshehur shtatzaninë

0
Gigi Hadid ende nuk e ka treguar barkun e saj të rritur që kur njoftoj për shtatëzaninë e saj në prill. Dhe pasi britanezja British...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS