Kamioni përplaset me fuoristradën, dyshimet për shkaqet e aksidentit – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme në aksin Elbasan-Librazhd, i njohur tashmë si burim i vazhdueshëm aksidentesh.
Një kamion është përplasur me një automjet, ndërkohë që nuk ka ende informacione nëse ka të lënduarPolicia ka mbërritur në vend ngjarjes dhe ka hetimet.

Ndërkohë që dyshohet se shkak për aksidentin të jetë bërë parakalimi i gabuar i njërit prej mjeteve dhe lagështira në rrugë.
Ky është aksidenti i disatë në muajt e fundit ku automjete të tonazhit të rëndë aksidentohen në këtë aks rrugor.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu