“Kam fjetur me 200 burra”, aktorja e njohur shokon me deklaratën e saj

0
95
Gjigandi

Roli që ajo luajti në filmin e famshëm “American Pie” të vitit 1999 nuk i dha asaj vetëm një çek të majmë por edhe eksperiencën me 200 burra që ajo e rrefen  duke thënë se  ai rol më solli famë dhe kënaqësi kisha shumë përfitime nga ai film ishin rreth 200 njerëz që unë se kisha menduar kurrë që do flija .

Aktorja tha se ishte një punë e vështirë që askush nuk mendonte ta bënte .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu