Ismet Munishi: Bonu burra…

0
37
blank
Gjigandi

Ismet Munishi, kryetrajner i liderit të elitës së futbollit Ballkani nga Theranda, kërkon titullin e kampionit. Ai përmes një postimit në faceobok, ka shkruar se duhet të bëhen burra e ta urojnë titullin e kampionit ekipit të tij.

“Besoj që FFK , tash duhet te sqarohet me neve qe jemi ne pritje.

Nuk mund te presim pafundësisht. Të gjithë po e dimë epilogun, duhet te merren vendime.

Kush i ka dy ditë shkollë e din që futboll nuk ka.

Kush i njeh rrethanat e futbollit e din qe boll vështirë po e pranojnë faktin qe na jemi ata qe do te shpallen kampion.

Bonu burra së pari klubet secila ne faq

en e vet na e uroni titullin pastaj edhe nga FFK presim te caktohet një datë kur do të pajisemi me kupë dhe me medalje. Ju falemnderit shumë për vëmendje”, shkroi Munishi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu