19.5 C
Tirana
E enjte, 28 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Ismet

Etiketim: Ismet

U ekzekutua në Shkodër/ Ismet Çekorja u nxor në pritë

0
Një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën pasditen e së premtes, pasi një person u ekzekutua me armë pranë banesës së tij. U bë me dije...

Komuna e Deçanit mban Akademi përkujtimore në 1-vjetorin e vdekjes së...

0
Komuna e Deçanit ka mbajtur akademi përkujtimore në nderim të jetës dhe veprës së Ismet Osdautaj.Në një vjetorin e ndarjes nga jeta të Osdautajt,...

Nesër përkujtohet Ismet Osdautaj

0
Zyra për Informim dhe Komunikim me Publikun e Lidhjes së Historianëve të Kosovës "Ali Hadri" dega në Deçan, njofton gjitha shtëpitë mediale dhe opinion...

Ismet Krasniqi jep dorëheqje

0
Ismet Krasniqi jep dorëheqja nga pozita e kryetarit të Federatës së Karatesë së Kosovës.Është interesant se lajmi nuk është konfirmuar as në faqen zyrtare...

Ismet Munishi me një mesazh të fuqishëm 

0
Kryetrajneri i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, Ismet Munishi, del me një mesazh të fuqishëm. “Sot është ndeshja e fundit e sezonit fantastik që...

Ismet Munishi habit: Urime diplomimi në shkencat matematikore 

0
Kryetrajneri i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, Ismet Munishi, ka publikuar një postim interesant në profilin e tij në facebook. “Nga njeriu i madh...

Ismet Munishi godet: Burri nuk vdes kur jep shpirt, por..

0
Kryetrajneri i Ballkanit nga Theranda, Ismet Munishi, godet me një postim në profilin e tij në facebook.  Ai tha se burri nuk vdes kur jep...

Kur flet Ismet Munishi, dridhet opinioni

0
Ismet Munishi, kryetrajner i klubit të futbollit Ballkani nga Theranda, njihet për deklarata të nxehta e shpesh herë e dridh edhe opinionin sportiv. Munishi...

“Ismet Munishi i ka dhënë shumë ngjyra kampionatit”

0
Trajneri i njohur, Arbnor Morina, dhe ish-futbollisti i njohur, Xhevdet LLumnica, e kanë lavdëruar trajnerin e Ballkanit, Ismet Munishin, duke thënë se ai e...

Ismet Munishi ka një dedikim të veçantë për fitoren e sotme

0
Në Suharekë, Ballkani ka triumfuar ndaj Trepçës89’ 3 me 1. Golat për Ballkani i shënuan, Topalli, Krasniqi dhe Daku, kurse për Trepçën89 realizoi Manaj. Trajneri Ismet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS