Horoskopi ditor: 24 tetor 2019 – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Dashi Duhet të mundoheni që të rindërtoni një raport familjar ose miqësor. Nëse jeni përballur me një keqkuptim ose debat, ka ardhur momenti që të rikuperoni, ndonëse mund të mos jeni ju shkaku. Demi Kjo e enjte do të jetë më e mirë në raport me fillimin e javës. Do të keni mundësi që të rikuperoni në nivelin sentimental, ndonëse do të keni ende vështirësi gjatë këtij muaji. Tetori mund të quhet fare mirë, muaji që vë në provë çiftet. Binjakët Gjatë kësaj dite duhet të mundohuni që të gjeni kohën e duhur për të pushuar. Në të kundërt stresi do ju mbysë dhe nuk do ju lërë të qetë. Dashuria do të rikthehet protagoniste, sidomos në fundjavë. Gaforrja E enjtja parashikohet tejet problematike sa i takon punës, pasi ka një sërë çështjesh që kërkojnë zgjidhje. Sa i takon ndjenjave, bëni kujdes pasi mund ta gjeni veten në dy situata të ndryshme. Luani Do të jeni tejet nervoz ndaj bëni kujdes, pasi rrezikoni që t’iu shfryheni të tjerëve. Gjithashtu nuk duhet të bini pre e tundimit për të hedhur në erë çdo gjë, vetëm sepse jeni në një moment krize dhe zemërimi. Kjo gjë vlen si në punë edhe në dashuri. Mundohuni që të bëni diçka që t’iu bëjë të ndiheni të relaksuar. Virgjëresha Ju pret një ditë pozitive në sajë të ndikimit të Hënës, e cila do ju ndihmojë që të merrni vendimet e duhura, pa shumë sforco. Përfitoni nga këto ditë, për të çuar përpara disa kërkesa dhe për të zgjidhur disa probleme. Muaji në vijim, mund të sjellë me vete, edhe ndonjë konflikt më shumë. Peshorja Mundohuni që të jeni sa më pozitiv, pasi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe do ju mbrojë në gjithçka që do të bëni. Mundohuni që të rikuperoni, nëse keni pasur fërkime me dikë, apo nëse keni pasur tensione në dashuri. Kjo ditë parashikon emocione të bukura. Akrepi Kjo e enjte do të jetë mjaft pozitive dhe e mbushur me zhvillime të reja sa i takon punës. Edhe sfera sentimentale është mjaft e favorshme, ndaj nëse jeni vetëm hiqni dorë nga të menduarit për të kaluarën. Mundohuni që të shkëputeni dhe të shikoni vetëm përpara. Shigjetari Hapet para jush një periudhë më e bukur për dashurinë. Ata që janë në çift do kenë mundësi që të bëjnë projekte afatgjata, për shkak të ndikimit të Venusit në shenjën tuaj. Kjo gjë do të favorizojë sferën sentimentale dhe gjithë ata që janë vetëm mund të kenë dëshirë për të nisur një histori të re. Nga ana tjetër do të ndiheni të lodhur dhe të dominuar nga stresi. Bricjapi Këto ditë mesjave janë mjaft pozitive, ku do të keni mundësi të mira edhe në nivelin sentimental, shkruan noa.al. Përfitoni nëse doni të rikuperoni një raport në çift apo nëse doni të bëni paqe me dikë. Ujori Jeni shumë të stresuar dhe kjo gjë do të ndikojë edhe në gjendjen tuaj fizike, ku do të jeni shumë të lodhur dhe acaruar. Duhet të mundoheni që të qetësoheni dhe të pushoni më shumë, pasi rrezikoni që të reagoni në mënyrë tejet të tepruar për çdo gjë. Peshqit Takimet janë mjaft të favorizuara gjatë kësaj dite dhe prej tyre mund të lind diçka interesante në sferën profesionale. Kujdes duhet të bëni në fushën e ndjenjave, sidomos nëse gjatë javëve të kaluara jeni përballur me keqkuptimi. Do të ketë sërish luhatje në planin sentimental.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu