Grabitën bankën në Koplik/ Gjykata e Shkodrës jep vendimin për tre autorët

0
20
Gjigandi

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka marrë vendimin në lidhje me grabitësit e bankës në Koplik disa javë më parë.

Burime për median bëjnë me dije se për shtetasit Bekim Gurra, Admir Shaba dhe Armir Shaba, gjykata ka dhënë masën e sigurisë “Arreëst me Burg”.

Ndërkohë dy prej tyre Armir Shaba dhe Admir Shaba kanë mohuar akuzat ndaj tyre, ndërsa Bekim Gurra nuk ka folur farë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu