Ballina Etiketimet Bankën

Etiketim: bankën

Grabitën bankën në Koplik/ Gjykata e Shkodrës jep vendimin për tre...

0
Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka marrë vendimin në lidhje me grabitësit e bankës në Koplik disa javë më parë. Burime për median...

Chelsea me kërkesë të veçantë për Premierligën: Të lejohen nëntë lojtarë...

0
Chelsea ka paraqitur një propozim në Premierligë duke kërkuar një rritje të numrit të lojtarëve në bankën rezervë nga shtatë në nëntë, që do...

Rama firmos vendimin me Bankën e Shqipërisë, shtyhen sërish me tre...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka njoftuar se ka firmosur sot me Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko vendimin për shtyrjen tremujore të...

Bundesliga 2: Leart Paqarada starton për Sandhausen, Besar Halimi në bankën...

0
Bundesliga 2 starton gjithashtu me aktivitetin e saj sot. Me fillim nga ora 13:00, skuadra e Leart Paqaradës dhe Besar Halimit, zhvillon ndeshjen e xhiros...

Dua Lipa dyfishon pasurinë në një vit, kaq janë milionat në...

0
Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë. Ka vetëm pak ditë që ka publikuar albumin “Future Nostalgia”, dhe ka rezultuar një sukses...

Ekonomistja me 6 gjuhë të huaja la bankën për Instagramin

0
Shumë njerëz fjalën “influencues Instagrami” nuk e lidhin me intelektin, e disa të tjerë, madje, e lidhin me të qenit sipërfaqësor. Por Ksenia Çoumi, është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24