fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vendimin

Etiketim: vendimin

Kjo është koha kur City e kupton vendimin e CAS

0
Manchester City do të duhet të presë edhe dy muaj për të zbuluar nëse ankesa e tyre kundër pezullimit nga Liga e Kampionëve do...

Futbollistët e Vllaznisë marrin vendimin e rëndësishëm

0
Dritë në fund të tunelit për Vllazninë. Klubi ka arritur të zgjidhë situatën kaotike të krijuar ditën e djeshme, duke bindur lojtarët, që të...

Draft-opinioni i “Venecias”, Balla: Të presim vendimin final, nuk duhet të...

0
Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, nuk e ka komentuar draft-opinionin e Komisionit të Venecias për përplasjen mes Presidencës dhe Mazhorancës...

Te Milani nuk janë shumë dakord me vendimin

0
Italia rigjen futbollin dhe me 13 qershor do të luhen gjysmëfinalet e Kupës së Italisë, kurse katër ditë më pas do të vendoset fituesi...

Rama firmos vendimin me Bankën e Shqipërisë, shtyhen sërish me tre...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka njoftuar se ka firmosur sot me Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko vendimin për shtyrjen tremujore të...

Reagon Malisheva, kundërshton vendimin e FFK-së

0
Skuadra më simpatike e këtij edicioni në Ligën e Parë, FC Malisheva ka reaguar kundër vendimit të Komisionit Ekzekutiv të FFK-së. Ja reagimi i FC Malishevës. Për:...

Pezullimi i Luan Dacit/ Gjykata i komunikoi vendimin, avokatët: Do ta...

0
Të dielën , Gjykata e Posaçme i komunikoi Luan Dacit, anëtarit të Kolegjit të Posaçëm të Apelimit, masën e pezullimit nga detyra, vendim ky...

Gjykata jep vendimin lidhur me përfundimin e hershëm të sezonit në...

0
Lyon, Toulouse dhe Amiens, tre klubet që apeluan vendimin për përfundimin e hershëm të Ligue 1, kanë parë apelin e tyre të refuzuar nga...

Italia shpall vendimin, ja çfarë do të bëhet me stadiumin emblematik...

0
Autoriteti i Trashëgimisë Historike në Itali ka dhënë lejen që stadiumi “San Siro” të shembet, duke deklaruar se nuk ka ndonjë domethënie arkitektonike që...

Jurgen Klopp mbështet vendimin e Premier League për të rifilluar stërvitjet

0
Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp ka mbështetur planet e Premier League për rikthimin e stërvitjeve këtë javë. Premier League sot konfirmoi gjashtë raste pozitive me...