Gjendet i pajetë një burrë në Korçë, dyshohet se…

0
Gjigandi

Një 62-vjeçar është gjetur i pajetë në Korçë.

Dyshohet se shtetasi me iniciale M.K., ka humbur jetën për shkaqe natyrale dhe nga të dhënat e para nuk i janë gjetur shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 02.11.2022, rreth orës 16:45, në hyrje të fshatit Dërsnik, Korçë, në anë të rrugës, është gjetur pa shenja jete dhe nga këqyrja paraprake pa shenja dhune, shtetasi M. K., rreth 62 vjeç, banues në fshatin Dërsnik.

Nga të dhëna e para dyshohet se 62-vjeçari, ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu