Georgina Rodriguez bën dedikimin e ndjerë për Ronaldon

0
Gjigandi

Ndërkohë që skuadra e Lionel Messit u kualifikua në “8” të Botërorit 2022, partnerja e Cristiano Ronaldos ka postuar në rrjetet sociale një foto me të dashurin e saj. Georgina Rodriguez me superyllin portugez në krahë ka shkruar: “Dashuria e jetës sime”.

Modelja,e cila përpara se të takonte Ronaldon në Madrid ishte një shitëse dyqani, udhëtoi në Katar me katër nga pesë fëmijët e Cristiano -s dhe pa Portugalinë të luante kundër Koresë së Jugut.
Tani Portugalia kthehet në aksion të martën për të luajtur kundër Zvicrës për një vend në Botërorin e Katarit “8”.

 

Union Contact

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu