Emri/ I shiste drogë pushuesve, arrestohet 30-vjeçari në Sarandë

0
72
Gjigandi

Një 30-vjeçar është arrestuar në Sarandë, pasi është kapur me doza kanabisi.

Shtetasi Henri Gashi është arrestuar në flagrancë në lagjen nr.1 të qytetit, ku dhe jetonte.

Mësohet se 30-vjeçari nga Gjakova i shiste lëndë narkotike pushuesve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu