Emri/ Aksidentoi tre kalimtarët te ‘Kodra e Diellit’, arrestohet shoferja

0
Gjigandi

Një aksident rrugor ndodhi pasditen e djeshme në Tiranë, ku tre kalimtarë mbetën të plagosur.

Mësohet se policia ka arrestuar shoferen, Elinta Garo e cila për shkak të përdorimit të telefonit në timon aksidentoi Begzan Hysa 60-vjeç, Valetina Hysa 57-vjeçe dhe Alkuna Telhaj 27-vjeçe.

Bëhet me dije se shtetësja Alkuna Telhaj 27-vjeç, ndodhet ende në spital.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasen E. G., 29 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasit B. H., V. H. dhe A. T. Shtetaset V. H., dhe A. T. pasi kanë marrë ndihmën e parë mjekësore janë larguar në banesa, ndërsa shtetasi B. H., ndodhet në spital nën kujdesin e

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu