Elbasan/ Rrahu bashkeshorten, arrestohet 35-vjeçari

0
71
blank
Gjigandi

Një 35-vjeçar është arrestuar pasi dhunonte bashkëshorten dhe mbante një armë pa leje në banesë.

Astrit Sollaku banon në Belsh bashkë me bashkëshorten, të cilën e dhunonte për motive të dobëta.

Gjatë kontrollit në banesë, policia gjeti një armë zjarri tip pushkë dhe 44 fishekë që i mbante pa lejen përkatëse.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu