23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkëshorten

Etiketim: bashkëshorten

Kanye West refuzon ta takoj bashkëshorten Kim Kardashian

0
Raportohet se reperi po refuzon të takohet me yllin televiziv. Krijuesi i hitit ‘All Day’, 43 vjeçar, ka ngjallur shqetësim ditët e fundit me një...

5 raste të reja me Covid në Elbasan, shërohen mjeku pediatër...

0
Pesë raste të reja janë konfirmuar me koronavirus këtë të dielë në Elbasan. Sipas Abc News është shëruar mjeku pediatër Kujtim Ibrahimi dhe bashkëshorjtja e...

Ishte në Sarandë me bashkëshorten, pushuesi nga Orikumi rezulton pozitiv me...

0
Një person nga Orikumi i Vlorës rezulton pozitiv me COVID-19 pasi vizitoi të shtunën qytetin e Sarandës. Ai shkoi në fundjavë për të pushuar...

Kjo këngëtare e mirëpriti Gold AG me bashkëshorten në pushime

0
Gold AG dhe Ermira Shkodra po shijojnë muajin e mjaltit. Pas martesës, Gold AG me bashkëshorten e tij kanë udhëtuar drejt Shqipërisë, shkruan lajmi.net. Reperi dhe...

Gold AG nis muajin e mjaltit me bashkëshorten, këtë vend kanë...

0
Ermira dhe Goldi kanë nisur pushimet. Reperi i njohur shqiptar Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin...

Labinot Tahiri në Ksamil me bashkëshorten thotë: Duke e shijuar virusin

0
Labinot Tahiri është duke i bërë pushimet në Ksamil. Labinot Tahiri pas protestës së organizuar javën e kaluar për çështjen e dasmave, kishte udhëtuar në...

Justin Bieber momente romantike me bashkëshorten

0
Ata së fundi u nisën drejtë një udhëtimi luksoz në një park kombëtar në Juta duke udhëtuar me një automjet rekreativ ekstravagant që besohet...

Artisti Simon Gjonaj uron kështu bashkëshorten e tij

0
"Të Dua Shumë dhe Shumë Urime për Ty Dashni Happy Birthday my LOVE". Eshtë ky urimi që artisti nga Malësia Simon Gjonaj uron gjysmën e...

Pas videos virale me bashkëshorten, Michael Buble ka marrë kërcënime me...

0
Disa javë më parë, një video e Michael Buble dhe bashkëshortes së tij, aktores Luisana Lopilato, u bë virale. Ata shfaqeshin në një Instagram...

Sinan Vllasaliu kujton këtë moment me bashkëshorten

0
Këngëtari shqiptar, Sinan Vllasaliu, e ka publikuar një foto të realizuar në të kaluarën. Me këtë foto ai kujton një moment me bashkëshorten e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS