E rëndë në Shkodër/ Përmbyset zetor, ndërron jetë 38-vjeçari (Emri)

0
57
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, pasi një 38-vjeçar është përmbysur nga zetori.

Mësohet se viktima është Edmond Rrotani.

Njoftimi i Policisë:

Vau i Dejës /Informacion paraprak

Rreth orës 14:45, në fshatin Rranxa, Vau i Dejës duke lëvizur me një mjet zetor, shtetasi E. Rr. 38 vjeç, banues në fshatin Rranza, Vau Dejës, ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë zetori është përmbysur, si pasojë, shtetasi E.Rr ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin Rajonal Shkodër.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu