E rëndë në Fier! Konflikt në familje, djali plagos nënën me thikë (Emri)

0
24
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, pasi një 50-vjeçare është plagosur me thikë nga djali i saj.

Mësohet se shtetasi Klaudio Çobaj ka plagosur me thikë nënën e tij, shtetasen Donika Çobaj e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Pas ngjarjes, autori është larguar teksa policia i është vënë pas

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Sot, rreth orës 09:00, në Dukas, Patos, në banesën e tij, shtetasi Klaudio Çobaj, 30 vjeç, ka plagosur me mjet prerës (thikë), nënën e tij, shtetasen D. Ç., 50 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu