Djali i kryebashkiakut martohet, deputetët e PS-së ‘e djegin’ në dasëm

0
Gjigandi

Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka martuar djalin e tij.
Të pranishëm kanë qenë kryeparlamentarja Lindita Nikolla dhe kryetari i Grupit Parlamentar, Taulant Balla, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe deputetit Eduard Shalsi.
Lindita e veshur me lejla shihet teksa prin vallen.
Nuk dihet nëse Suli ka ftuar në dasmën e djalit dhe kolegë nga e djathta, por në videot e siguruara nuk duket asnjë prej tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu