22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Martohet

Etiketim: martohet

Blogerja indiane thotë se do të martohet me vetveten më 11...

0
Një grua indiane ka njoftuar se do të martohet me veten në atë që është quajtur 'sologamia' e parë e vendit, por që kritikët...
Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj

Martohet futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj

0
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj ka kurorëzuar dashurinë me martesë.Kështu ka bërë të ditur vet futbollisti i njohur përmes një postimi në...
Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis Barker kurorëzohen në Santa Ba…

Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara, Kaliforni, vetëm një muaj pasi mbajtën një...

Bashkë qysh në fëmijëri, kapiteni i Manchester United martohet me të...

0
Kapiteni i Manchester United, Harry Maguire (29 vjeç) u martua me të dashurën historike, që nga fëmijëria, Fern Hawkins (29 vjeçe) në Crewe.Ceremoni ishte...
Ish-burri i Jennifer Lopezit, Marc Anthony po martohet për herë të katërt me një “miss” 30 vite m…

Ish-burri i Jennifer Lopezit, Marc Anthony po martohet për herë të...

0
Marc Anthony është fejuar për herë të katërt.Këngëtari do të martohet me konkurenten e "Miss Universe", Nadia Ferreira, 23 vjeçe, e cila është 30...
Brooklyn Beckham martohet në një dasmë luksoze me tradita hebraike e cila kushtoi 3.5 milionë euro

Brooklyn Beckham martohet në një dasmë luksoze me tradita hebraike e...

0
Nusja e re Nicola Peltz mahniti të pranishmit e veshur me një fustan nusërie të punuar nga "Valentino" teksa pozoi për fotografitë e saj...
Jada Pinkett Smith nuk ka dashur asnjëherë të martohet me Will Smith

Jada Pinkett Smith nuk ka dashur asnjëherë të martohet me Will...

0
Jada Pinkett Smith kishte rrëfyer se ajo 'me të vërtetë nuk dëshironte të martohej' me Will Smith.Në fakt, aktorja e filmit "Matrix" - e...
Anxhela Peristeri po martohet në Amerikë?

Anxhela Peristeri po martohet në Amerikë?

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, ka qenë gjithmonë hermetike sa i përket jetës private.Megjithatë, së fundmi duket se ka të reja në statusin...
Mbesa e Joe Biden, Naomi do të martohet me partnerin e saj në Shtëpinë e Bardhë

Mbesa e Joe Biden, Naomi do të martohet me partnerin e...

0
Mbesa e presidentit të Amerikës, Joe Biden, Naomi do të martohet në Shtëpinë e Bardhë.Vajza 28-vjeçare e djalit të Biden, Hunterit, postoi në Twitter...
Martohet aktorja e njohur shqiptare, Eliona Pitakra

Martohet aktorja e njohur shqiptare, Eliona Pitakra

0
Aktorja e njohur shqiptare, Eliona Pitakra mbrëmë (22 mars) ka kurorëzuar dashurinë me martesë.Aktorja dhe partneri i saj prej disa vitesh të cilin ajo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS