Detaje/ Si shpëtoi kryeministri Rama nga atentati ndaj 27-vjeçarit në Sauk

0
15
Gjigandi

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me atentatin që tronditi kryeqytetin këtë të shtunë, ku humbi jetën 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Hoxha shkruan se atentati ndodhi në rrugën që kryeministri përshkon çdo ditë nga shtëpia në punë dhe anasjelltas, por siç thekson ai sot, vrasësit, të paktën u kujdesën të mos shkaktonin viktima të tjera.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu