27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atentatit

Etiketim: atentatit

I shpëtuan atentatit me automatik/ Policia jep versionin zyrtar të ngjarjes...

0
Policia e Lezhës ka dhënë versionin zyrtar të atentatit të sotëm ku persona të paidentifikuar, qëlluan me breshëri automatiku në drejtim të një makine.Ngjarja...

I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi...

0
Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme në Shijak, ku sipas burimeve policore është qëlluar në drejtim të shtetasit Orlando P,...

Djali i një polici, kush ishte objektivi i atentatit në Shijak

0
Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak më parë në Shijak.Nga të dhënat paraprake dyshohet se është qëlluar ndaj një të riu teksa...

“Më dolën përpara dhe .”- I shpëtoi atentatit, zbardhet dëshmia e...

0
Djali i një efektivi policie, Orlando Paplekaj i ka shpëtuar një atentati gjatë ditës së sotme në Shijak.Ai po udhëtonte me kamionçinë duke transportuar...

Arrestohet Nuredin Dumani, dyshohet si autori i atentatit të sotëm ndaj...

0
I shumkërkuari, Nuredin Dumani është kapur në Fier, në sajë të një operacioni të zhvilluara nga Renea.Mësohet se, dyshohet që Dumani ka qenë i...

Zbardhet dinamika e atentatit në Elbasan/ Dyshimet se ku mund të...

0
Panorama.al ka zbardhur dinamikën si ka ndodhur atentati në Elbasan, ku dyshohet se i plagosur ka mbetur Talo Çela, një nga  personat më të...

Policia harron të kontrollojë, punonjësit e gjelbërimit gjejnë armët e atentatit...

0
Punonjësit e pastrimit të gjelbërimit kanë gjetur këtë të shtunë dy pistoleta, në rrugën ‘Pjetër Budi’. Këto dyshohet se janë armët që u përdorën në...

Del videoja e atentatit në Laç/ Momenti kur mbeti i plagosur...

0
Tashmë kanë dal pamjet që tregojnë momentin e nisjes së atentatit ndaj dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, më 30 maj të këtij...

Pamjet e atentatit në Laç, si u ekzekutuan Bujar Lika e...

0
Atentati i 30 majit ndaj biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji në Laç tronditi opionionin publik. Policia ka tani një të arrestuar për këtë...

Lirohen papritur porositesi dhe ndihmesi i atentatit ndaj Artan Cukut –...

0
Gjykata ne Greqi ka liruar bashkëpunëtorin e vra.sjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Shtetasi Kristaq Leci u arrestua në Greqi më datë 12 gusht...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS