4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Kryeministrit

Etiketim: kryeministrit

Meta synon postin e kryeministrit? Detaji që dha në konferencë kreu...

0
“Në vitin 2001, qeveria Meta rriti menjëherë 45-50% rrogat e pedagogëve”, theksoj kreu i PL-së, Ilir Meta. Por çfarë pozicioni ka qenë Meta në vitin...

Video/ Grupi “Zëri i Bilbilit” thur këngë kryeministrit, harrojnë Mirela Kumbaron,...

0
Tre janë emrat që ja bënë, Këtë dhuratë labërisë, Damiani edhe Balluku, Dhe kreu i qeverisë. Këto janë disa nga vargjet e këngës labe që Grupi “Zëri i...

Detaje/ Si shpëtoi kryeministri Rama nga atentati ndaj 27-vjeçarit në Sauk

0
Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me atentatin që tronditi kryeqytetin këtë të shtunë, ku humbi jetën 27-vjeçari Aleksandër Sadikaj. Nëpërmjet një postimi në...

Alibeaj- Krajës: A jeni i shqetësuar për kritikat e kryeministrit?/ Përgjigjet...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ka drejtuar disa pyetje kreut të SPAK, Arben Krajës, në Komisionin e Ligjeve.Alibeaj u ndal tek kritikat...

Demokrati i “çmendur” pas ish-kryeministrit: Të kam në zemër dhe.

0
Gjatë takimeve që Sali Berisha zhvillon me demorkatët të shumtë janë ata, të cilët nuk kursejnë simpatinë që kanë për ish-kryeministrin.Sot, Berisha ishte në...

Berisha ftesë kryeministrit Rama: Hajde burri burrit, ulemi në parlament dhe...

0
Ish kryeministri Sali Berisha vijoi ftesën për kryeministrin Rama për të kaluar në parlament një ligj që përjashton kryeministrat nga çdo lloj parashkrimi.Nga Elbasani,...

Berisha akuza kryeministrit: Rama do të shtijë në dorë regjistrin bankar!

0
Ish-kreu i PD-së, Sali Berisha ka hedhur akuza të rënda ndaj kryeministrit Edi Rama, pak orë pas përfundimit të Asamblesë së Partisë Socialiste.Në lidhje...

Sulmet e kryeministrit ndaj SPAK/ Vasili: Drejtësia me regji është e...

0
Nenkryetari i LSI-se, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave te kryeministrit Edi Rama ne Asamblene e PS-se, ku akuzoi SPAK se nuk ka "vullnet...

“Rama në panik”- Belind Këlliçi reagon pas sulmeve të kryeministrit ndaj...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka reaguar pas sulmeve që kryeministri Rama i bëri SPAK në Asamblenë e PS. Në një dalje për...

Tabaku: SPAK s’duhet të stepet nga kërcënimet e kryeministrit

0
Jorida Tabaku i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili sot sulmoi sërish SPAK, pasi nuk po heton peshkaqenët e mëdhenj. Me anë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS