Cristiano Ronaldo hap një restorant të ri në Doha të Katarit

0
Gjigandi

Portugalia është jashtëzakonisht mirë deri më tani në Botërorin 2022, pasi tashmë është kualifikuar në fazën tjetër me dy fitore. Sigurisht që në sukses ka një peshë edhe Cristiano Ronaldo, i cili drejton skuadrën e Fernando Santos, me synimin për ta parë në krye të botës. A do të ketë sukses?

 

Derisa të bëhet e gjithë kjo, sigurisht, Cristiano tha që të përfitojë nga prania e tij në Katar dhe të hapë një restorant. Arsyeja për ‘Tatel Doha’, restoranti i ri i grupit Tatel, në të cilin Ronaldo është bashkuar si investitor së bashku me Rafael Nadal, Pau Gasol, Rudy Fernandez dhe Enrique Iglesias.

Tatel Doha luksoze ndodhet në ishullin Al Maha pak jashtë kryeqytetit, Doha, një vend strategjik për kompaninë, e cila kërkon të arrijë në të gjitha cepat e botës, duke ofruar ushqim me cilësi të shkëlqyer dhe pamje ëndërrimtare.

Union Contact

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu