18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Ronaldo

Etiketim: Ronaldo

“E pamundur të mos flisni për mua”, Ronaldo: Nëse nuk gënjeni,...

0
Cristiano Ronaldo është një nga temat kryesore në këtë merkato vere, me portugezin që kërkon largimin nga Manchester United. 37-vjeçari kërkon që të luajë...

Cristiano Ronaldo kërkon të largohet nga Manchester United

0
Cristiano Ronaldo i ka kërkuar Manchester United që ta lërë të largohet. Për këtë janë të sigurt në Angli, ku nga shumë anë konfirmohet...

Messi, Ronaldo, Neymar. Statistikat e Erling Haaland eklipsojnë sulmuesit legjendarë

0
Thjesht një tarifë transferimi prej 70 milionë eurosh ishte gjithçka që iu nevojitej "qytetarëve" për të siguruar shërbimet e tij për shkak të një...

Sneijder e thotë sërish: Mund të isha bërë si Messi apo...

0
Wesley Sneijder, tashmë në "pension" si futbollist, në moshën 38-vjeçare vlerësoi karrierën e tij profesionale. E bëri këtë përmes një interviste me Gianluca di...

Ronaldo mban premtimin publik, udhëton 500 km me biçikletë për ngjitjen...

0
Ikona e Brazilit, Ronaldo, nisi një ecje epike 500 km me biçikletë për të përmbushur premtimin. Ai pati vënë bast se do ta bënte...

Ronaldo ‘shkatërron’ Instagramin; arrin shifrën e pabesueshme të ndjekësve në këtë...

0
Cristiano Ronaldo monopolizon "reflektorët" e rrjeteve sociale. Me këtë rast, futbollisti portugez ka "blinduar" primatin e Instagramit, ku ndiqet nga shifra rekord botëror e...

Ronaldo-Messi, një duel i pafund edhe në nivelin e tyre më...

0
Cristiano Ronaldo-Messi, një duel i pafund edhe në nivelin e tyre më të ulët të të gjitha kohërave. 2021-2022 është ndër sezonet më të...

Cristiano Ronaldo dhe krioterapia me djalin e tij, rrjeti tregohet i...

0
Cristiano Ronaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale me Cristiano Jr., djalin 11-vjeçar, që luan në akademinë e të rinjve të Manchester United.Të...

Cristiano Ronaldo ‘falet’ tek Alex Ferguson për të vendosur të ardhmen

0
E ardhmja e Cristiano Ronaldos është ende në dyshim. Dilema është e tillë: Të qëndrojë te Manchester United edhe për një sezon tjetër, por...

Ronaldo dhe Georgina prezantojnë emrin e vajzës përmes një foto me...

0
BRITANI- Pas hidhërimit që përjetuan për humbjen e djalit binjak, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez kanë konfirmuar emrin e vajzës së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS