Blero paralajmëron projektet e reja: Gjëra të mëdha po vijnë

0
11
Gjigandi

Këngëtari i mirënjohur, Blero së fundmi ishte i komentuar për shkak të jetës së tij private.

Prej ditësh u përfol për një ndarje nga partnerja e tij, Afrona Dika pasi të dy ngritën dyshime pas fshirjes të gjitha fotografive të përbashkëta nga rrjetet sociale.

Ndërkohë, burimet e emisionit “Prive” e kanë konfirmua lajmin duket e cilësuar si “të vërtetë” në një nga kronikat e tyre të përjavshme.

Blero dhe Afrona Dika (Foto: Arkiv)

Por, megjithatë të dy kanë vazhduar të heshti në lidhje me këtë duke mos bërë asnjë reagim.

Ndërkohë, Blero ka kohë që ka pauzuara nga muzika, por me sa duket pritja nuk do të zgjas shumë pasi këngëtari ka paralajmëruar projektet e reja.

Foto: Blero/Instagram

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Blerim Muharremi ka thënë se gjëra të mëdha po vijnë.

“Edhe pak merr fund pritja, gjëra të mëdha po vijnë”, ka shkruar Blero në mbishkrimi.

Foto: Blero/Instagram

Kujtojmë që kënga e fundit e Bleros është “Hej aman” që u lansua në nëntor të vitit të kaluar

. /abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu