19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Projektet

Etiketim: projektet

Blero paralajmëron projektet e reja: Gjëra të mëdha po vijnë

Blero paralajmëron projektet e reja: Gjëra të mëdha po vijnë

0
Këngëtari i mirënjohur, Blero së fundmi ishte i komentuar për shkak të jetës së tij private.Prej ditësh u përfol për një ndarje nga partnerja...

Rama inspekton projektet e Beratit, i tregon kryebashkiakut merakun e tij

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka inspektuar punimet në një sërë projektesh të fazës së dytë të Programit të Rilindjes Urbane në Berat.Kreu i...

Netflix pezullon projektet nga Rusia

0
Netflix ka ndërprerë të gjitha projektet dhe blerjet nga Rusia për shkak të luftës në Ukrainë, raporton Variety.Gjigadi i transmetimit tha se po vlerësonte...

Netflix ndërpret të gjitha projektet filmike nga Rusia

0
Netflix ka ndërprerë të gjitha projektet dhe blerjet e ardhshme nga Rusia në mes të pushtimit të saj në Ukrainë.Sipas 'Variety, kompani kishte gati...

Zuckerberg zbulon projektet e AI për të fuqizuar Metaverse

0
Themeluesi i Meta Mark Zuckerberg ka zbuluar disa projekte ambicioze të inteligjencës artificiale, duke e përshkruar AI si "çelësin për zhbllokimin e Metaverse".Në një...

Dumoshi në Viti: Presim që projektet në sport të kryhen sa...

0
Në kuadër të vizitës së sotme në Komunën e Vitisë, ministrja Vlora Dumoshi, pa nga afër punimet që po zhvillohen në palestrën e sportit...

Stresi është gati për projektet e verës

0
Stresi paralajmëron këngë të reja në këtë sezonë. Reperi Stresi si shumë prej kolegëve të tij, është mobilizuar për të sjellë projekte të reja muzikore. Së...

Erebara: Projektet e qeverisë pa leverdi ekonomike, 5-6 koncesionarë kontrollojmë mediat...

0
Gjergj Erebara u shpreh se është tipike për regjimet që kanë ambicie autoritare që janë shumë të fryra, por nuk kanë leverdi ekonomike. Ai tha...

Selena Gomez improvizon një studio në dhomën e saj teksa punon...

0
Pandemia e koronavirusit ka shtyrë artistët të punojnë nga shtëpitë e tyre. Edhe këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez po i bashkohet trendit, duke debutuar në...

Vildane Zeneli, aksidenti që i ndryshoi jetën dhe projektet që askush...

0
Një aksident gjatë punës i dha mundësinë e dy viteve pushim, gjatë të cilave ka menduar për gjithçka po bën tani. Në këtë intervistë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS