Arta Elezaj thekson linjat trupore në kostumin ngjyrë hiri

0
14
Gjigandi

Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, merr vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjete sociale.

Ajo edhe kësaj radhe ka mahnitur me paraqitjen e fundit në një kostum ngjyrë gri.

Teksa ka vënë në plan të parë linjat trupore, ish-aktorja e “O sa mirë” ka bërë që të komplimentohet në masë të madhe.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Imazhet për pak minuta kanë mbledhur mijëra pëlqime e po ashtu edhe komente të ndryshme.

E njëjta përndryshe këtë kohë ka qenë më pasive në ekran, duke mos u shfaqur në ndonjë projekt apo serial televiziv.

Arta Elezaj (Foto: Instagram)

Sidoqoftë, Elezaj vazhdon të jetë shumë e kërkuar në fushën e modës dhe tani bashkëpunon me marka të llojllojshme.

/abc24.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu